0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Dąbrowa Górnicza

Coś wymaga szybkiej naprawy? A może chcecie Państwo zmienić nieco wystrój mieszkania, więc poszukujecie produktu, z pomocą którego szybko przykleicie listwy do podłogi? W naszym sklepie internetowym oferujemy akrylowe i piankowe taśmy samoprzylepne. Dąbrowa Górnicza to jedno z tych miast na Śląsku, do którego dostarczamy zamówienia!

Samoprzylepne taśmy akrylowe - Dąbrowa Górnicza

Po ten produkt warto sięgnąć wtedy, gdy połączenia wymagają jakieś elementy wystawione na działanie promieniowania UV lub innych szkodliwych warunków atmosferycznych. Akryl jest bowiem odporny na wilgoć, zmianę temperatur. A akryl transparentny pod wpływem słońca nie żółknie. Taśma dwustronnie klejąca doskonale nadaje się do niewidocznego montowania i łączenia ze sobą różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, szkła czy papieru.

Dwustronne taśmy piankowe - Dąbrowa Górnicza

Wykonane z pianek poliuretanowych i polietylenowych produkty samoprzylepne umożliwiają ekspresowy montaż różnego rodzaju przedmiotów. Nie tylko trwale łączą one nawet nierówne powierzchnie, ale jeszcze posiadają właściwości uszczelniające.

Nie tylko akrylowe i piankowe taśmy dwustronne - Dąbrowa Górnicza

W sklepie internetowym mulitapes.pl można znaleźć całe spektrum akcesoriów samoprzylepnych jedno- i dwustronnych. Oferujemy produkty o różnych wymiarach dedykowane do zastosowania domowego i przemysłowego.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta