0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Bielsko-Biała

Jak połączyć ze sobą elementy, kiedy nie można ich zespawać, skręcić na śrubkę lub zastosować gorącego kleju? Wszystkim mieszkańcom Bielska-Białej, którzy zadają sobie to pytanie odpowiadamy: sięgnąć po wytrzymałe i estetyczne specjalistyczne taśmy samoprzylepne. W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy je w wielu praktycznych wariantach. Wszędzie tam, gdzie nie ma czasu na długotrwały montaż lub też trzeba pracować z delikatnymi tworzywami nasze taśmy dwustronne będą najbezpieczniejszym i najsolidniejszym rozwiązaniem.

Sekret tkwi w odpowiednim kleju

Jedną z najliczniejszych kategorii w naszym sklepie są samoprzylepne taśmy akrylowe. Zostały one docenione w wielu branżach przede wszystkim za estetyczny wygląd i wieloletnią żywotność. Przezroczysta struktura akrylu sprawia, że miejsca łączenia są praktycznie niewidoczne, dlatego z powodzeniem można w ten sposób kleić ze sobą elementy ze szkła oraz transparentnych tworzyw sztucznych. W taśmach tych warstwa kleju całkowicie przywiera do łączonych powierzchni, dzięki czemu nie traci on swoich właściwości pod wpływem kontaktu z wilgocią, temperaturą oraz innymi substancjami chemicznymi.

Kiedy liczy się przede wszystkim prosty montaż...

Dużym zainteresowaniem cieszą się również samoprzylepne taśmy piankowe. Dzięki wygodnej aplikacji znalazły one zastosowanie w wielu branżach, od budownictwa, przez reklamową aż po przemysł meblowy. Połączenie poliuretanowego tworzywa z warstwą akrylowego kleju gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, zarówno na powierzchniach śliskich i gładkich jak i tych nierównych lub chropowatych.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta