0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Lubin

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem jakościowych artykułów montażowych. Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim taśmy dwustronne piankowe oraz akrylowe. Oferowane taśmy samoprzylepne zostały wykonane z jakościowych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia. Akcesoria w znakomity sposób usprawniają przeprowadzanie różnego rodzaju prac montażowych i naprawczych.

Samoprzylepne taśmy piankowe – szerokie zastosowanie

Taśmy piankowe mogą być wykorzystane do montażu luster, listew oraz akcesoriów łazienkowych. Odznaczają się właściwościami uszczelniającymi oraz tłumiącymi. Dzięki wykorzystaniu dwustronnej pianki polietylenowej tego typu produkty znakomicie niwelują drobne nierówności na ścianie. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się także samoprzylepne taśmy akrylowe. Lubin jest miastem, w którym tego typu produkty są wykorzystywane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale dzięki znakomitej odporności na warunki pogodowe, także na zewnątrz budynków. Dwustronne taśmy akrylowe mogą być wykorzystane do montażu szyb oraz pleksi.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego. Szeroki asortyment produktów samoprzylepnych daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Dwustronne taśmy akrylowe odznaczają się prostym montażem, a pamiętać należy jedynie o dokładnym wyczyszczeniu powierzchni przed przyklejeniem produktu.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta