0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Nowy Sącz

Wszędzie tam, gdzie potrzebne będzie trwałe, bezpieczne i estetyczne połączenie ze sobą różnych materiałów, z pomocą przyjdą prezentowane w naszej ofercie taśmy samoprzylepne. Są one o wiele prostsze w użyciu niż spawy, nity czy śruby, a pod względem solidności w niczym nie ustępują innym metodom. Do naszego sklepu internetowego zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza, którzy stawiają na wygodę i solidność. Gwarantujemy, że nasze specjalistyczne taśmy dwustronne doskonale poradzą sobie z każdym postawionym przed nimi zadaniem.

Dyskretne i niezwykle wytrzymałe - postaw na taśmy akrylowe

Ten rodzaj taśm sprawdzi się w każdej realizacji, w której klejone elementy narażone będą na częsty kontakt z wodą, działanie temperatur oraz promieniowanie UV. Wykonane z ich pomocą połączenia nie tylko doskonale znoszą upływ czasu, ale również nie żółkną i na długo zachowują swój atrakcyjny wygląd, dzięki czemu z powodzeniem używać można ich podczas prac na zewnątrz. Ich wartą podkreślenia zaletą jest również zdolność eliminowania naprężenia łączonych materiałów, co również ma wpływ na żywotność spojenia.

Taśmy piankowe - trwałość i uniwersalność zastosowania

Listwy przypodłogowe nie trzymają się tak, jak powinny? A może lustro potrzebuje nowej, eleganckiej ramy? Biorąc pod uwagę ilość sytuacji, w których może być potrzebny, ten rodzaj taśm warto również zawsze mieć pod ręką w domu, biurze lub garażu. Niezależnie od powierzchni, na której zostanie nałożona, warstwa mocnego kleju zapewnia doskonałą przyczepność.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta