0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Kielce

To nieprawda, że trwałe połączenia elementów z tworzyw sztucznych, metalu czy drewna można uzyskać wyłącznie za pomocą kleju, gwoździ lub nitów. Odpowiednio dobrane taśmy samoprzylepne pozwolą osiągnąć porównywalny efekt i nie wymagają zaawansowanych umiejętności technicznych ani czasu. Uniwersalny charakter pozwala na korzystanie z nich w czasie szkolnych zajęć, biurowych obowiązków, remontów oraz prac budowlanych. Nasze wyjątkowe taśmy dwustronne polecamy wszystkim mieszkańcom Kielc, którzy oczekują trwałości oraz długoletniej wytrzymałości.

Taśmy piankowe - niezastąpione w każdym biurze i warsztacie

Po ten rodzaj spojeń warto sięgnąć podczas zawieszania tabliczek na drzwiach, obrazów na ścianach lub montażu paneli przypodłogowych. Ich aplikacja jest niezwykle wygodna – wystarczy zerwać warstwę zabezpieczającą klej i upewnić się, że całą powierzchnią przylega ona do łączonych elementów. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu warstwą poliuretanowej pianki nawet bardzo gwałtowne drgania i wstrząsy nie spowodują osłabienia przywierania.

Trwałe i estetyczne połączenia - taśmy akrylowe Kielce

Ten typ dyskretnych łączeń doskonale sprawdzi się w przypadku przezroczystych tworzyw sztucznych lub szkła. Dzięki pełnemu przyleganiu do powierzchni warstwa kleju nie ma kontaktu z czynnikami, które mogłyby osłabiać jego strukturę, takimi jak wilgoć oraz zanieczyszczenia. Jest też odporna na działanie promieniowania słonecznego oraz wysokich i niskich temperatur, dlatego nadaje się do użytku zewnętrznego.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta