0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Lublin

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych akcesoriów do szybkiego montażu. Oferta sklepu internetowego to produkty, takie jak taśmy samoprzylepne, piankowe, akrylowe oraz dwustronne. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co gwarantuje solidne połączenie oraz możliwość użytkowania na różnych powierzchniach.

Jakościowe wykonanie akcesoriów samoprzylepnych

Oferta naszego sklepu to między innymi taśmy piankowe. Mogą być wykorzystane do montażu różnego rodzaju lekkich elementów, jak lustra, listwy czy też rolety. Produkty piankowe dwustronne są dostępne w różnych kolorach oraz o różnej długości, co daje nam pewność spełnienia oczekiwań każdego z klientów. Prezentowane akcesoria samoprzylepne zostały stworzone z pianki poliuretanowej oraz polietylenowej, co sprawia, że mogą być stosowane nawet na nierównych oraz chropowatych powierzchniach.

Akcesoria akrylowe

Propozycja sklepu internetowego to również dwustronne taśmy akrylowe. Lublin jest miastem, w którym często są one stosowane jako alternatywa dla śrub, nitów czy też tradycyjnego kleju. Ważną informacją jest fakt, że produkty akrylowe są odporne na działanie warunków pogodowych, przez co mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zachęcamy do przejrzenia całej oferty naszej firmy. Oferowane dwustronne taśmy samoprzylepne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta