0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Piotrków Trybunalski

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju taśm montażowych. Oferta sklepu internetowego to przede wszystkim taśmy dwustronne samoprzylepne, piankowe oraz akrylowe. Dostarczane produkty zostały wykonane z jakościowych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia. Taśmy samoprzylepne pozwalają na szybkie i sprawne przeprowadzenie różnego rodzaju czynności montażowych i naprawczych.

Taśmy akrylowe – znakomite wykonanie

Prezentowane przez naszą firmę dwustronne taśmy akrylowe zostały stworzone z bardzo jakościowego materiału odpornego na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że mogą być one stosowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku. Znakomicie poradzą sobie z montażem artykułów wykonanych z różnych tworzyw.

Oferta sklepu internetowego to nie tylko taśmy dwustronne, samoprzylepne i akrylowe. Prezentujemy także taśmy piankowe. Piotrków Trybunalski jest miastem, w którym tego typu produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na ich uniwersalność. Taśmy dwustronne mogą służyć do montażu elementów POS, luster, a także listew podłogowych. Taśmy piankowe doskonale niwelują także wszelkie nierówności na ścianie. Taśmy samoprzylepne piankowe dodatkowo w znakomity sposób uszczelniają oraz tłumią wszelkie drgania i wibracje. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta