0

Twój koszyk jest pusty.

Tasmy samoprzylepne Zamość

Multitapes to internetowy sklep, w którym można znaleźć szeroki wybór specjalistycznych produktów. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości taśm samoprzylepnych renomowanych marek, m.in. 3M, AFTC, Saint Gobain.

Taśmy dwustronne - Zamość

W Multitapes stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, gwarantujemy także szybką i sprawną dostawę. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Taśmy akrylowe - Zamość

Dwustronnie klejące taśmy akrylowe to jeden z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych wyborów. Dlaczego? Klej akrylowy o zamkniętej strukturze sprawia, że taśmy akrylowe doskonale radzą sobie ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi i mogą być wykorzystywane niezależnie od tego, czy prace prowadzone są na zewnątrz czy wewnątrz.

Taśmy piankowe - Zamość

Połączenie uniwersalności i atrakcyjnej ceny? Dostępne w naszym sklepie dwustronnie klejące taśmy piankowe doskonale sprawdzają się w drobnych pracach montażowych i skutecznie uszczelniają. Taśmy te wykonano na bazie gum komórkowych i pianek poliuretanowych oraz polietylenowych.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta