0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Przemyśl

Jednym z najbardziej uniwersalnych, a z pewnością również i najwygodniejszych sposobów łączenia ze sobą różnych elementów są specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Z powodzeniem można wykorzystywać je do klejenia tworzyw sztucznych, metalu, drewna oraz szkła. Mieszkańcy Przemyśla znajdą w naszej ofercie kilkanaście różnych wariantów, między innymi taśmy akrylowe i piankowe o uniwersalnym zastosowaniu, wersje elektroizolacyjne i termoprzewodzące, a także błony klejowe i samoprzylepne rzepy.

Trwałość i uniwersalność - nowoczesne taśmy piankowe

Wykonane na bazie poliuretanu, polietylenu oraz gum komórkowych spojenia to jeden z najpopularniejszych artykułów w naszej ofercie. Doskonale przywierają do każdej powierzchni, wyglądają bardzo estetycznie i charakteryzują się dużą trwałością. Wykorzystuje się je między innymi do osadzania luster oraz szyb, mogą również oszczędzić wbijania gwoździ podczas wieszania dekoracji na ścianach. W branży elektronicznej i motoryzacyjnej tego typu taśmy dwustronne używane są także do mocowania podzespołów.

Wieloletnia żywotność i odporność na uszkodzenia

Przy zastosowaniach, które wymagają maksymalnej trwałości i narażone są na działanie niekorzystnych czynników, najlepszym rozwiązaniem będą taśmy akrylowe. Szczelnie przywierają one do podłoża, dzięki czemu klej skutecznie zabezpieczony jest przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Z powodzeniem można w ten sposób zastąpić mechaniczne metody łączenia, takie jak śruby, wkręty czy nity.

Oprócz specjalistycznych materiałów samoprzylepnych polecamy również nasze akcesoria montażowe. Wałki dociskowe, aplikatory oraz ukośnice będą nieocenionym wsparciem w trakcie różnego rodzaju prac.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta