0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Olsztyn

Spojenia wykonane za pomocą nitów, spawów lub śrub są trwałe, ten sam efekt można jednak osiągnąć o wiele łatwiejszymi i tańszymi sposobami. Wszystkim mieszkańcom Olsztyna polecamy dostępne w naszym sklepie internetowym specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Nieważne, jakich napraw trzeba będzie dokonać w domu lub w warsztacie - wśród naszych propozycji z pewnością znajdzie się wariant, który znacząco przyspieszy i ułatwi pracę. Nie zabrakło tu również innych wytrzymałych spoiw, takich jak samoprzylepne rzepy czy błony klejowe, a także bogatej gamy przyborów do ich wygodnej aplikacji.

Taśmy akrylowe – solidne rozwiązanie na lata

Przezroczyste łączenia sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie liczyć będzie się estetyka wykonania. Akryl nie żółknie z upływem lat, a ponadto doskonale opiera się działaniu wilgoci oraz zarówno bardzo wysokich jak i ujemnych temperatur. Taśmy dwustronne wykonane z tego materiału odznaczają się nieprzeciętną trwałością i możliwością stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Taśmy piankowe – prosty montaż i uniwersalne zastosowanie

Ten rodzaj spojeń z powodzeniem wykorzystać można podczas montażu akcesoriów łazienkowych, oprawiania szyb i luster oraz mocowania na ścianach dekoracji lub tabliczek. Zastosowana w nich pianka poliuretanowa posiada właściwości uszczelniające i zdolność tłumienia drgań oraz wibracji, dzięki czemu zapewnia przyklejanym elementom większą stabilność. Pozwala ona także warstwie kleju dokładnie przylegać do każdego rodzaju powierzchni.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta