0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Rybnik

Dzięki szybkiej i wygodnej aplikacji oraz wszechstronnemu zastosowaniu dostępne w naszej ofercie taśmy samoprzylepne wykorzystywane są w wielu różnych branżach. Z powodzeniem można używać ich w biurze, w transporcie do zaklejania kartonów i paczek, montowania tabliczek, a nawet mocowania przewodów lub izolowania elektryki. Taśmy dwustronne są o wiele prostsze w stosowaniu niż kleje, nity oraz inne standardowe metody łączenia. Dla osób, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych, a chcą samodzielnie dokonać napraw, będą one najbardziej przystępnym rozwiązaniem.

Wygodne, trwałe i estetyczne taśmy akrylowe - Rybnik

Sekretem skuteczności łączenia będzie dokładne zabezpieczenie kleju przed działaniem czynników, które mogą osłabiać jego strukturę. W przypadku tego rodzaju produktów zapewniona jest pełna przyczepność do podłoża, dzięki czemu wilgoć i zabrudzenia nie mogą przedostać się do miejsca spojenia. Ten rodzaj połączeń sprawdzi się doskonale przy wszystkich pracach wymagających wysokiej estetyki. Przezroczysta struktura nie żółknie pod wpływem światła słonecznego, dlatego z powodzeniem można ich używać również na zewnątrz.

Taśmy piankowe – dla każdego biura i warsztatu w Rybniku

Ten rodzaj łączenia warto zastosować wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko drgań i wstrząsów. Warstwa pianki poliuretanowej skutecznie je zamortyzuje, a dodatkowo poprawi przyczepność kleju do materiałów o chropowatej i nieregularnej powierzchni oraz zapewni spojeniu dłuższą żywotność i odporność na wilgoć i temperatury.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta