0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Gdynia

Jak na wiele lat połączyć ze sobą elementy z różnych tworzyw, nie naruszając przy tym ich powierzchni i nie osłabiając struktury wewnętrznej? Odpowiedź jest prosta - zastosować specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Będą one dużo wygodniejszym i bardziej dyskretnym rozwiązaniem niż mało estetyczne kleje, kłopotliwe spawanie czy wymagające wysiłku wbijanie gwoździ. Dzięki dużej różnorodności produktów dostępnych w naszym sklepie wszyscy mieszkańcy Gdyni znajdą dla siebie wariant, który pomocny będzie w trakcie prac technicznych, biurowych lub przeprowadzki.

Taśmy piankowe - niezastąpione w każdym warsztacie

Niezależnie od tego, czy mówimy o domowym majsterkowaniu czy wymagających pracach na budowie, tego typu taśmy dwustronne sprawdzą się doskonale. Zastosowany w nich klej trwale przywiera do powierzchni i utrzymuje się na niej przez lata. Taki sposób łączenia materiałów nie wymaga ani specjalnych zdolności technicznych, ani długotrwałych przygotowań - w zupełności wystarczy dokładne oczyszczenie powierzchni.

Taśmy akrylowe w Gdyni – rozwiązanie dla wymagających

Ten rodzaj taśm polecany jest przy wszystkich zastosowaniach, w których liczy się przede wszystkim trwałość. Warstwa kleju jest doskonale zaizolowana, dlatego nawet długotrwały kontakt z wilgocią czy działanie substancji chemicznych nie powodują osłabienia spojenia. Przezroczysta struktura zapewnia dyskretność połączenia, dzięki czemu tym sposobem możliwe będzie estetyczne łączenie transparentnych tworzyw, takich jak szkło czy pleksi.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta