0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Legnica

Czy zawsze trzeba wiercić i wbijać gwoździe, by móc coś na trwale umocować? Nie, można wykorzystać alternatywne rozwiązanie, czyli dwustronne taśmy samoprzylepne. Legnica to jedno z miast na Dolnym Śląsku, do którego nieustannie wysyłamy nasze innowacyjne taśmy klejące.

Zamiast śrub i spawania. Dwustronne taśmy akrylowe – Legnica

Jak to możliwie, że taki wyrób może na trwale połączyć ze sobą różne elementy? Wszystko za sprawą ściśle ze sobą powiązanych łańcuchów polimerowych, jakimi charakteryzuje się wewnętrzna struktura akrylu. To właśnie one odpowiadają za doskonałe właściwości klejące tej taśmy samoprzylepnej. Ale dobra przyczepność to nie jedyna zaleta akrylu. Jest on również odporny na działanie rozpuszczalników, olejów, szkodliwych czynników atmosferycznych, a ponadto nie starzeje się pod wpływem promieniowania słonecznego.

Niewrażliwe na pogodę taśmy piankowe – Legnica

Jeśli chodzi o dwustronne taśmy samoprzylepne piankowe, to znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność trwałego, lecz jednocześnie niewidocznego połączenia elementów. Bardzo często sięga się po nie przy montażu rolet czy akcesoriów łazienkowych. Powlekana akrylem pianka również jest odporna na działanie wilgoci czy zmiennych temperatur, dodatkowo wykazuje właściwości izolujące. Taśmy samoprzylepne tego typu są dostępne w różnych wymiarach oraz kolorach. Piankowe taśmy dwustronne dostarczymy do Legnicy w ciągu max. 3 dni roboczych.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta