0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Gliwice

Czy można uzyskać trwałe i estetyczne łączenia elementów wykonanych z różnych rodzajów tworzyw bez uciekania się do czasochłonnych i skomplikowanych metod? Prezentowane w naszej ofercie taśmy dwustronne pokazują, że jest to możliwe. W odróżnieniu od wbijania gwoździ, spawania oraz chemicznych klejów, nasze propozycje nie naruszają struktury tworzywa i są bardzo łatwe w aplikacji. Wszystkich mieszkańców Gliwic, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale również wygodę oraz solidność zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Posiadamy nie tylko różnorodne taśmy samoprzylepne do uniwersalnego zastosowania, ale także bogatą gamę akcesoriów, między innymi rzepy montażowe, wałki dociskowe oraz poręczne aplikatory.

Zamiast kleju, śrub nitów - taśmy akrylowe

Łącząc ze sobą poszczególne elementy, oczekujemy przede wszystkim trwałego efektu. Kontakt z takimi czynnikami jak woda, temperatura czy niektóre substancje chemiczne może osłabiać moc kleju i powodować rozejście się spojenia. W przypadku akrylowych łączeń problem ten został skutecznie wyeliminowany – przezroczysty materiał w pełni przylega do powierzchni, co gwarantuje pełną przyczepność i wieloletnią trwałość. Takie rozwiązanie charakteryzuje również wysoka estetyka. Miejsce klejenia pozostaje praktycznie niewidoczne.

Szukasz prostego rozwiązania? Postaw na taśmy piankowe

Od wieszania świątecznych dekoracji do montażu listew – ten rodzaj spojeń zastosować można w dowolnym miejscu. Solidny przyczep zapewnia warstwa poliuretanowej pianki, która amortyzuje drgania i chroni klej przed zabrudzeniem.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta