0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Częstochowa

Łączyć ze sobą elementy z różnych tworzyw można na wiele sposobów, jednak niektóre z tych metod mogą naruszać spajane powierzchnie lub osłabiać ich strukturę. Zamiast wkręcania śrub, używania klejów czy spawania można zastosować specjalistyczne taśmy samoprzylepne - gwarantują one wieloletnią trwałość i są estetyczne oraz dyskretne. W naszym sklepie internetowym znajdą je Państwo w wielu różnorodnych wariantach. Wszystkich mieszkańców Częstochowy, którzy są w trakcie prac remontowych lub po prostu lubią majsterkować, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niezastąpione w domu i w warsztacie

Kiedy nadarza się potrzeba umocowania listwy maskującej lub przytwierdzenia tabliczki na ścianie, niezastąpione okażą się taśmy piankowe. Ich aplikacja jest wygodna i prosta – poza oczyszczeniem oklejanej powierzchni nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów. Z powodzeniem można zastosować je podczas domowych napraw, remontów oraz na budowach. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy piankowe taśmy dwustronne w wielu różnych długościach i o uniwersalnej szerokości - niestandardowe wymiary dostępne są po uzgodnieniu.

Oczekujesz trwałości? Oto rozwiązanie dla Ciebie

Bogatą gamą zastosowań cechują się także samoprzylepne taśmy akrylowe. Powstają one na bazie wysokiej jakości kleju, który nie tylko pozostaje na swoim miejscu przez wiele lat, ale również odporny jest na działanie czynników chemicznych oraz niesprzyjającej pogody. Wartą podkreślenia zaletą jest również ekologiczność tego rozwiązania - procesy produkcyjne są bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie generują dodatkowych zanieczyszczeń.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta