0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Jastrzębie-Zdrój

Multitapes to internetowy sklep specjalizujący się w dystrybucji m.in. profesjonalnych taśm dwustronnych, samoprzylepnych, specjalistycznych, błon klejowych czy akcesoriów do klejenia. W naszej ofercie można znaleźć taśmy pochodzące od renomowanych producentów takich jak 3M i AFTC oraz Saint Gobain.

Taśmy piankowe - Jastrzębie-Zdrój

Taśmy piankowe to produkty stworzone z myślą o precyzyjnym uszczelnieniu oraz tłumieniu drgań i wibracji. Pomagają także w niwelacji wszelkich nierówności - wszystko dzięki piankom poliuretanowym, polietylenowym oraz gumom komórkowym. Gdzie sprawdzą się taśmy piankowe? Będą dobrym wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wykorzystuje się je przede wszystkim do przyklejania akcesoriów łazienkowych, przypodłogowych listew czy lekkich elementów.

Taśmy akrylowe - Jastrzębie-Zdrój

Taśmy akrylowe to kolejny rodzaj taśm chętnie wybierany przez naszych klientów. Z powodzeniem zastąpią śruby, klej, nity a nawet spawanie. Zamiast pracochłonnych technik trwałego łączenia materiałów wystarczy wybrać innowacyjne taśmy żelowe. Wysokiej jakości klej akrylowy o zamkniętej strukturze sprawia, że taśmy te sprawdzają się w pracach prowadzonych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Trwale łączą elementy wykonane z różnych tworzyw i są odporne na warunki atmosferyczne.

Taśmy dwustronne - Jastrzębie-Zdrój

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości taśm dwustronnych na terenie Jastrzębia-Zdrój, zapoznaj się z ofertą Multitapes! Gwarantujemy szybką dostawę i pomoc fachowców.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta