0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Gdańsk

Dzięki nam bez problemu połączysz dowolne dwa elementy lub powierzchnie. Koniecznie zobacz dostarczane przez nas piankowe i akrylowe dwustronne taśmy samoprzylepne. Gdańsk to miasto, w którym oferujemy nasze wyjątkowe artykuły. Zapraszamy do Multitapes.pl, gdzie znajdziesz ich naprawdę wiele. Możesz kupić tutaj solidne i porządne akrylowe oraz piankowe samoprzylepne taśmy dwustronne. Gdańsk to miasto, gdzie zaopatrzysz się w nie i jeszcze wiele innych artykułów, które dostępne są w ofercie naszego sklepu – Multitapes.pl.

Wybierz nasze dwustronne i samoprzylepne taśmy akrylowe – Gdańsk

Pozwalają one na trwałe klejenie różnych elementów. Dzięki nim możliwe jest także łączenie różnych powierzchni – szklanych, metalowych, z tworzyw sztucznych, na przykład poliwęglanów. Charakteryzują się wysoką odpornością na działanie takich czynników, jak paliwo, olej, wilgoć czy chociażby starzenie. Stosuje się je z powodzeniem również na zewnątrz - promieniowanie UV ma na nie bardzo nikły wpływ.

Odkryj dostępne w ofercie samoprzylepne, dwustronne taśmy piankowe – Gdańsk

Nasz asortyment jest naprawdę bogaty. Dostaniesz u nas również akcesoria do klejenia, termoprzewodzące lub elektroizolacyjne, szczególnie przydatne przy naprawach okablowania sprzętów. Dodatkowo przygotowaliśmy materiały specjalistyczne, miedziane, aluminiowe i jeszcze wiele, wiele innych, które będą stanowiły doskonałe wyposażenie dla Twojego warsztatu lub zakładu przemysłowego. Nie czekaj, już teraz zdecyduj się na zakupy w Multitapes.pl!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta