0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Mysłowice

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych taśm montażowych. Oferta sklepu internetowego to przede wszystkim taśmy dwustronne samoprzylepne, piankowe oraz akrylowe. Prezentowane produkty zostały wykonane z jakościowych materiałów, co zapewnia ich sprawne działanie nawet przez wiele lat. Szeroka oferta sklepu internetowego sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejszy asortyment dla swoich potrzeb.

Taśmy samoprzylepne – szerokie zastosowanie

Prezentowane przez naszą firmę dwustronne taśmy piankowe nadają się idealnie do montażu elementów, takich jak lustra, listwy podłogowe czy też rolety. Doskonale uszczelniają oraz świetnie tłumią wszelkie drgania i wibracje. Znakomicie niwelują nierówności, dzięki czemu mogą być stosowane nawet na nierównych powierzchniach.

Oferta naszej firmy to nie tylko taśmy samoprzylepne, piankowe i dwustronne. Prezentujemy także taśmy akrylowe, które stanowią alternatywę dla śrub, nitów oraz tradycyjnego kleju. Taśmy dwustronne akrylowe są odporne na działanie warunków pogodowych, dzięki czemu mogą być stosowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku. Uniwersalność oraz niespotykana wytrzymałość - w głównej mierze to właśnie tymi cechami odznaczają się dostarczane przez naszą firmę taśmy samoprzylepne. Mysłowice są miastem, w którym taśmy akrylowe oraz piankowe są stosowane do przeprowadzania różnego rodzaju czynności naprawczych oraz montażowych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta