0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Rzeszów

W budownictwie, remontach oraz wielu innych dziedzinach z całą pewnością wykorzystasz nasze taśmy samoprzylepne. Rzeszów to miasto, do którego dostarczamy nasze porządne i solidne artykuły. W ofercie znajdziecie różne ich typy: samoprzylepne, piankowe, akrylowe, dwustronne, a także wiele innych. Znajdują one swoje zastosowanie niemalże w każdej branży, dlatego jeśli prowadzisz swoją firmę budowlaną i potrzebujesz profesjonalnego wyposażenia - zapraszamy do naszego sklepu!

Samoprzylepne i dwustronne taśmy piankowe – Rzeszów

Solidne połączenie różnych powierzchni przekłada się na rzetelne wykonanie prac budowlanych. Oferowane produkty pozwalają na naprawdę porządne wiązanie przez co trudno jest rozdzielić połączone dzięki nim elementy czy powierzchnie wykonane z różnych materiałów. Szczególnie ich odmianę piankową można wykorzystać do łączenia elementów szklanych, metalowych bądź wykonanych z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałej oferty sklepu Multitapes.pl.

Dwustronne taśmy akrylowe – Rzeszów

Tworzenie niemalże nierozerwalnych połączeń między materiałami zapewniają omawiane w tej części artykuły. Dzięki temu są one doskonałym zamiennikiem śrub, a także innych łączeń. Można wykorzystać je na przykład w branży produkującej pojazdy, do scalania i montażu różnych części karoserii samochodowej. W ofercie posiadamy taśmy samoprzylepne i dwustronne akrylowe, co przekłada się z całą pewnością na wygodę ich wykorzystania podczas pracy – budowlanej, remontowej czy produkcyjnej.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta