0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Koszalin

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala dostarczać taśmy samoprzylepne, piankowe, akrylowe oraz dwustronne. Oferta firmy to przede wszystkim akcesoria wykonane z jakościowych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia. Prezentowane produkty samoprzylepne posiadają niezwykle mocny klej, który zapewnia solidne mocowanie do wielu rodzajów powierzchni.

Bogate zaplecze firmy

Propozycja naszego sklepu to szeroka oferta akcesoriów samoprzylepnych oraz dwustronnych. Prezentujemy między innymi taśmy piankowe, które nadają się nie tylko do łączenia dwóch elementów, ale dzięki swojemu wykonaniu doskonale uszczelniają i tłumią drgania oraz wibracje. Produkty zostały wykonane z pianki poliuretanowej oraz polietylenowej. Produkty piankowe dwustronne nadają się znakomicie do szybkiego montażu różnego rodzaju akcesoriów, jak lustra czy też listwy.

W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona o taśmy akrylowe. Koszalin jest miastem, w którym tego typu akcesoria cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Produkty akrylowe to doskonała alternatywa dla śrub, wkrętów czy też zwykłego kleju. Sekret ich skutecznego działania tkwi w kleju akrylowym o zamkniętej strukturze.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Oferowane dwustronne taśmy samoprzylepne spełnią oczekiwania każdego z klientów.

Miedziane, aluminiowe, winylowe, a może akrylowe lub piankowe? Na multitapes.pl oferujemy różnorodne taśmy samoprzylepne. Koszalin oraz całe województwo zachodniopomorskie znajduje się w obszarze dostaw naszego sklepu internetowego.

Wyjątkowe, dwustronne taśmy akrylowe – Koszalin

Jest to najprawdopodobniej najczęściej używany rodzaj taśm klejących. Samoprzylepne taśmy akrylowe znajdują zastosowanie w biurze, domu, stolarni czy warsztacie mechanicznym. Z ich pomocą można stworzyć trwałe połączenie elementów plastikowych, metalowych oraz szklanych. Akryl nie żółknie pod wpływem promieniowania słonecznego, a ponadto jest niewrażliwy na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur.

Niezwykle trwałe samoprzylepne taśmy piankowe - Koszalin

Taśmy z pianki poliuretanowej lub polietylenowej znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba szybko połączyć dwa elementy. Oprócz trwałego mocowania mają jeszcze jedną ważną właściwość: doskonale izolują drgania oraz wibracje. Samoprzylepne taśmy dwustronne – Koszalin to jedno z miast, do których możemy dostarczyć w ciągu 1-3 dni roboczych zamówione towary – wykorzystuje się przede wszystkim do montażu luster, listew przypodłogowych czy rolet. Są bardzo łatwe w aplikacji, nawet mało wprawny użytkownik poradzi sobie z ich prawidłowym mocowaniem. Dwustronne taśmy piankowe są dostępne w naszym sklepie internetowym w różnorodnych wymiarach.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta