0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Ostrowiec Świętokrzyski

Taśmy samoprzylepne to uniwersalne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w branży budowlano-remontowej, w przemyśle, ale także w mniejszych, domowych naprawach. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór taśm samoprzylepnych pochodzących od renomowanych producentów.

Taśmy piankowe - Ostrowiec Świętokrzyski

Taśmy piankowe to produkt chętnie wybierany przez amatorów - osób bez doświadczenia, zapalonych domowych majsterkowiczów. Tego rodzaju taśmy pozwalają na skuteczne przyklejenie łazienkowych akcesoriów, przypodłogowych lister czy montaż rolet. Ze względu na funkcję uszczelniającą oraz tłumiącą drgania i wibracje, są także chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Taśmy akrylowe - Ostrowiec Świętokrzyski

Taśmy akrylowe sprawdzają się przede wszystkim w trakcie przeprowadzania prac montażowych i naprawczych. Z powodzeniem zastępują tradycyjne, często czasochłonne, systemy mocowań, a dodatkowo gwarantują ochronę przed wodą i wilgocią.

Taśmy dwustronne - Ostrowiec Świętokrzyski

Taśma dwustronna dostosowana do specyfiki wykonywanych prac to warte inwestycji udogodnienie. Wybierz Multitapes i poznaj nowy komfort pracy!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta