0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Głogów

Do prac w domu, w biurze czy w warsztacie - dwustronne taśmy klejące to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się przy zmianie aranżacji wnętrz, remontach i nie tylko. Taśmy klejące mogą zastąpić trwałe techniki łączenia powierzchni i zapewnić skuteczność przez wiele lat!

Taśmy akrylowe - Głogów

Uniwersalne, odporne na czynniki zewnętrzne, przydatne przy pracach prowadzonych wewnątrz i na zewnątrz - taśmy akrylowe to produkty do zadań specjalnych! Skuteczne zastępują klej, spawanie, śruby i nity i z powodzeniem łączą materiały o odmiennej strukturze. Są chętnie wybierane przez specjalistów i cieszą się dobrą opinią w branży.

Taśmy piankowe - Głogów

W domu, w branży budowlano-remontowej i w przemyśle - dwustronnie klejące taśmy piankowe umożliwiają szybki montaż elementów. Montaż rolet? Konieczność przymocowania lustra? Problemy z montażem akcesoriów łazienkowych? Dwustronne taśmy piankowe poradzą sobie z każdym z tych zadań!

Taśmy samoprzylepne - Głogów

Sklep internetowy Multitapes oferuje szeroki wybór taśm samoprzylepnych do różnych prac. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta