0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Ruda Śląska

W domu, warsztacie, biurze, ogrodzie – we wszystkich tych miejscach przydają się nasze piankowe, akrylowe i dwustronne taśmy samoprzylepne. Ruda Śląska to jedno z miast, do których realizujemy dostawy. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Akrylowe i piankowe samoprzylepne taśmy dwustronne – Ruda Śląska i okolice

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wytrzymałe i elastyczne taśmy klejące, które idealnie nadają się do klejenia różnego typu materiałów. Trwale łączą elementy z drewna, szkła, plastiku i metalu, gdyż charakteryzują się wysoką przyczepnością. Są odporne na działanie wilgoci i wyjątkowo łatwe w użyciu. Dwustronne taśmy akrylowe sprawdzają się zwłaszcza w tych miejscach, gdzie często zmieniają się temperatury lub używa się rozpuszczalników, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne. Natomiast samoprzylepne wersje piankowe doskonale łączą powierzchnie nierówne; ich dodatkową zaletą jest to, że są niewidoczne. Stosuje się zwykle do klejenia luster, szyb czy rolet.

Inne mocne taśmy jedno- i dwustronne – Ruda Śląska

W multitapes.pl, oprócz produktów wykonanych na bazie akrylu i pianki polietylenowej, oferujemy akcesoria miedziane, poliestrowe, aluminiowe, winylowe, a także błony klejowe i rzepy samoprzylepne do różnego zastosowania. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są trwałe połączenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta