0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Słupsk

Dom, samochód, biuro, warsztat, ogród – w tych wszystkich miejscach można stosować nasze akrylowe i piankowe taśmy dwustronne. Słupsk to jedno z miast, w których mamy grono zaufanych Klientów. Dołączcie do nich i Wy!

Dwustronne taśmy akrylowe - Słupsk

Można je używać wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, gdyż są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Klej akrylowy silnie wiąże różne powierzchnie, szczególnie te o gładkiej strukturze. Nie żółknie pod wpływem promieniowania UV, jest niewrażliwy na oleje i rozpuszczalniki. Do czego można użyć tego typu taśmy samoprzylepne? Do prac montażowych i naprawczych np. mocowania szkła lub pleksi w szyldach reklamowych.

Samoprzylepne taśmy piankowe - Słupsk

Piankowe taśmy dwustronne przydają się wtedy, gdy zachodzi potrzeba szybkiego połączenia elementów o niejednorodnej powierzchni. Powszechnie stosuje się je przy montażu listew przypodłogowych, paneli, rolet, a nawet luster w szafkach. Tworzą trwałe wiązania odporne na działanie drgań i wibracji. Występują w wielu wariantach kolorystycznych i różnych szerokościach, zatem każdy znajdzie produkt, które spełni jego oczekiwania.

Do biura, warsztatu i domu. Taśmy samoprzylepne - Słupsk

W sklepie internetowym multitapes.pl znajdą Państwo szeroki wybór produktów. Oprócz dwustronnych taśm klejących akrylowych i powstałych na bazie pianek w asortymencie dostępne są m.in. wersje winylowe, miedziane, aluminiowe, a także błony samoprzylepne i akcesoria pomocnicze firm AFTC oraz 3M.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta