0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Łódź

Montowanie listew meblowych, mocowanie skrzynki pocztowej lub numeru domu na elewacji lub wieszanie reklam zewnętrznych to jedynie nieliczne przykłady sytuacji, w których przydać się mogą specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Dzięki wygodnej aplikacji i wieloletniej trwałości kleju dostępne w naszym sklepie internetowym wyroby możemy polecić zarówno mieszkającym w Łodzi profesjonalistom, jak i osobom, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych. Nasze taśmy dwustronne powinny znaleźć się w każdym biurze, warsztacie i domowym garażu.

Łączyć można łatwiej i na dłużej

Zamiast inwestować w szkodliwe dla zdrowia kleje, męczyć się z wbijaniem gwoździ lub wkręcaniem śrub, łatwiej będzie wykorzystać samoprzylepne taśmy akrylowe. Unikalna formuła kleju pozwala im w pełni przylegać do każdej powierzchni, niezależnie od faktury materiału. Ten rodzaj taśm najlepiej sprawdza się do użytku zewnętrznego, ponieważ nawet długotrwała ekspozycja na promienie UV, kontakt z wilgocią oraz zmiany temperatury nie powodują osłabienia przyczepności. Warto podkreślić również ich wyjątkową estetykę - przezroczysta struktura sprawia, że akrylowe mocowania pozostają praktyczne niewidoczne.

Uniwersalne łączenia i trwałość na lata

Równie wytrzymałe i skuteczne są dostępne w naszej ofercie dwustronne taśmy piankowe. Stosuje się je między innymi w branży budowlanej podczas osadzania szyb, jako element mocujący do materiałów reklamowych oraz do łączenia ze sobą elementów mebli. Dzięki wzmocnieniu warstwą sprężystego poliuretanu klej przywiera o wiele ściślej, a mocowanie zabezpieczone jest przed drganiami i wilgocią.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta