0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Chorzów

Czy istnieje jakaś alternatywa, dająca takie same efekty, jeśli chodzi o mocowanie przedmiotów do różnych powierzchni, jak śrubka czy gwóźdź? Tak, są to akrylowe i piankowe taśmy samoprzylepne. Chorzów to jedno z miast, do których kierujemy swoją ofertę taśm klejących jedno- i dwustronnych.

Do domu, biura i warsztatu. Dwustronne taśmy akrylowe - Chorzów

Ten typ taśm samoprzylepnych ma szerokie zastosowanie. Dzięki wyjątkowym właściwościom kleju akrylowego na trwałe mocuje niemalże wszystko, począwszy od plastiku, a skończywszy na szkle nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale i na zewnątrz budynku! Jak to jest możliwe? Otóż akryl jest całkowicie niewrażliwy na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie traci przyczepności pod wpływem promieniowania UV, wilgoci czy zmiennych temperatur.

Niezrównane właściwości klejące. Dwustronne taśmy piankowe - Chorzów

Idealne do łączenia elementów o niejednorodnej powierzchni, szczególnie w miejscach narażonych na regularne drgania – takie właśnie zastosowanie mają samoprzylepne taśmy z pianki poliuretanowej bądź polietylenowej. Z ich pomocą można w szybki sposób zamontować listwę na podłodze. Przyklejony przedmiot nie odpadnie, bowiem klej użyty do produkcji taśm piankowych ma bardzo dobre właściwości przyczepne.

Nie tylko dwustronne taśmy samoprzylepne - Chorzów

W sklepie multitapes.pl oferujemy szeroką gamę akcesoriów. Możemy zagwarantować, że każdy Klient poszukujący wysokiej jakości taśm klejących znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta