0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Inowrocław

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych taśm montażowych. Oferta sklepu internetowego to przede wszystkim taśmy dwustronne piankowe oraz akrylowe. Prezentowane taśmy samoprzylepne zostały wykonane z jakościowych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia. Produkty mogą w znakomity sposób usprawnić prowadzone czynności naprawcze oraz montażowe.

Samoprzylepne taśmy akrylowe - doskonała jakość wykonania

Prezentowane przez naszą firmę dwustronne taśmy akrylowe odznaczają się odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Taśmy akrylowe nadają się znakomicie do montażu między innymi szkła oraz pleksi i stanowią doskonałą alternatywę dla śrub i tradycyjnego kleju.

Propozycja sklepu internetowego to także samoprzylepne taśmy piankowe. Inowrocław jest miejscem, w którym tego typu produkty są stosowane przede wszystkim do montażu luster oraz akcesoriów łazienkowych. Dwustronne taśmy piankowe odznaczają się właściwościami uszczelniającymi i tłumiącymi, a dodatkowo zastosowanie pianki poliuretanowej sprawia, że doskonale niwelują drobne nierówności na ścianie.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszego sklepu internetowego. Oferowane przez naszą firmę dwustronne taśmy samoprzylepne to gwarancja przeprowadzenia prac montażowych z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta