0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Ostrów Wielkopolski

Poszukujesz wysokiej jakości taśm samoprzylepnych pochodzących od renomowanych producentów? Multitapes to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów takich jak specjalistyczne taśmy, błony klejowe, akcesoria do klejenia i wiele więcej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Taśmy piankowe - Ostrów Wielkopolski

Szybko, estetycznie i bez fachowych narzędzi - taśmy piankowe potrafią zdecydowanie podnieść komfort i efektywność mniejszych lub większych napraw. Wykonano je z pianek poliuretanowych, polietylenowych i gum komórkowych, które pozwalają na zniwelowanie nierówności. Taśmy te dodatkowo doskonale tłumią drgania i wibracje oraz znakomicie uszczelniają. Można je wykorzystywać m.in. do przyklejania lekkich elementów, akcesoriów łazienkowych, montażu rolet.

Taśmy akrylowe - Ostrów Wielkopolski

Produkt do zadań specjalnych? Taśmy akrylowe! Są odporne na pogodowe warunki, wyróżniają się wytrzymałością i skutecznie łączą elementy wykonane z różnych surowców. Dwustronnie klejące taśmy akrylowe wykorzystywane są jako sprawdzona alternatywa dla spawania, kleju, nitu czy śrub.

Taśmy dwustronne - Ostrów Wielkopolski

Taśmy dwustronne dostępne w sklepie Multitapes to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności. Sprawdź i przekonaj się sam!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta