0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Opole

Duża swoboda pracy, czystość i estetyka wykonania, a przede wszystkim uniwersalne zastosowanie sprawiają, że taśmy samoprzylepne to jeden z najpopularniejszych sposobów na tworzenie trwałych połączeń pomiędzy powierzchniami. Z ich pomocą można łączyć ze sobą zarówno materiały o podobnej jak i zupełnie różnej strukturze. Wszyscy mieszkańcy Opola, którzy chcą ułatwić sobie prace naprawcze lub montażowe, znajdą w ofercie naszego sklepu internetowego taśmy dwustronne o różnorodnej budowie, a także błony klejowe, samoprzylepne rzepy, a także bogatą gamę dedykowanych im akcesoriów.

Do każdego zastosowania

Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów są taśmy piankowe. Polietylen i poliuretan to tworzywa o wysokiej trwałości, a ten sposób łączenia dodatkowo zyskuje dzięki nim właściwości uszczelniające i zdolność tłumienia drgań. Ten rodzaj taśm doskonale sprawdza się zarówno na powierzchniach gładkich, takich jak szyby czy lustra, jak i na nierównych lub chropowatych płaszczyznach.

W akrylu siła

W trakcie różnego rodzaju prac w domu, garażu i warsztacie pomocne będą również taśmy akrylowe. Charakteryzują się one doskonałym przyleganiem, które skutecznie ogranicza kontakt kleju z wilgocią, zanieczyszczeniami czy innymi chemikaliami. Odporność na działanie szerokiego zakresu temperatur sprawia, że z powodzeniem można zastosować je także na zewnątrz. Dzięki przejrzystej strukturze mocowanie pozostaje praktycznie niewidoczne, co będzie kluczowe dla estetyki połączenia, w przypadku przezroczystych materiałów, takich jak szło czy pleksi.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta