0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Stargard

Taśmy dwustronne to produkty chętnie wybierane przez specjalistów - wspierają montażowo-remontowe prace i wyróżniają się wysoką jakością oraz skutecznością. Multitapes to sklep internetowy, w którym można znaleźć szeroki wybór specjalistycznych taśm, błon klejowych i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Taśmy akrylowe - Stargard

Niezastąpione podczas prac montażowych i naprawczych - taśmy akrylowe to prawdziwa rewolucja na rynku! Za sprawą kleju akrylowego o zamkniętej strukturze są odporne na wodę i wilgoć, sprawdzają się w pracach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Są chętnie wykorzystywane jako alternatywa dla technik trwałego łączenia materiałów.

Taśmy piankowe - Stargard

Uniwersalne - to słowo idealnie opisuje dwustronnie klejące taśmy piankowe dostępne w naszej ofercie. To złoty środek - propozycja odpowiednia dla amatorów, ale także profesjonalistów. Taśmy piankowe są łatwe w użyciu i nie wymagają doświadczenia ani specjalistycznego sprzętu. Pozwalają w skuteczny i estetyczny sposób połączyć różne powierzchnie.

Taśmy samoprzylepne - Stargard

Nieustannie dbamy o jakość naszych usług. Zapewniamy klientom fachową pomoc, szybki czas realizacji i krótki czas dostawy. Zachęcamy do zakupów!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta