0

Twój koszyk jest pusty.

Optymalizujemy i konwertujemy. Naszym priorytetem jest profesjonalizm, a celem satysfakcja klienta.

Przetwarzamy tworzywa sztuczne, takie jak montażowe taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe. Dobieramy oraz dostarczamy rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta.

Oferujemy rozbudowaną gamę produktów dla firm z sektora motoryzacyjnego, transportu masowego, budownictwa, reklamy, a także AGD i elektroniki. Obsługujemy przemysł stoczniowy, lotniczy i militarny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaproponować i zaprojektować taśmy do najbardziej wymagających aplikacji.

Stale podnosimy kwalifikacje pracowników i wdrażamy kolejne certyfikaty, gwarantując obsługę i jakość wykonania na najwyższym poziomie. W roku 2013 wdrożyliśmy certyfikat jakości ISO-9001. Wdrożyliśmy zmiany wynikające z nowej normy ISO 9001:2015. Dodatkowo, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług, przygotowujemy się do certyfikacji systemu zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej zgodnie z IATF 16949:2016. Proces certyfikacji zostanie przeprowadzony przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną BSI Group Polska

Od zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i inwestujemy w rozwój parku technologicznego. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny o łącznej powierzchni 2000 m² , który zapewnia duże możliwości magazynowo - logistyczne. Oferujemy obsługę kontraktową, zawieranie umów ramowych oraz umów na magazynowanie (consignment stock). Proponujemy usługę pre - assemblingu (montażu częściowego) z zastosowaniem oferowanych przez nas produktów, pochodzących bezpośrednio od renomowanych producentów. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług. Nasza oferta obejmuje usługi takie jak szpulowanie, wykrawanie (typu die - cut, kiss - cut i z finger liftem), cięcie, przewijanie, laminowanie oraz arkuszowanie. Dodatkowo, świadczymy usługi projektowania i testowania dla naszych klientów.

Data aktualizacji: 2023-04-14 11:50:00