0

Twój koszyk jest pusty.

PŁATNOŚĆ

  1. Płatności za zamówienie, w tym cena oraz koszty dostawy, dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnianych w www.multitapes.pl oraz na zasadach określonych przez Usługodawcę.
  2. Klient zobowiązany jest do zapłaty za Towary zamówione w Sklepie internetowym, w tym za koszty dostawy. Płatność musi nastąpić nie później niż w terminie 7 dni od dnia złożenia zamówienia.
  3. Narzędzia płatnicze różnią się dla poszczególnych form transportu.
  4. Usługodawca udostępnia następujące narzędzia płatnicze, których wyboru dokonuje Klient:

 

a. Przelew, Przedpłata bankowa na rachunek Usługodawcy – płatność po złożeniu zamówienia na numer konta podany w wiadomości e-mail, dyspozycję przelewu Klient składa przez Internet, w banku lub na poczcie. Datą zapłaty jest dzień uznania rachunku bankowego Usługodawcy. W przypadku skompletowania przesyłki przed zaksięgowaniem wpłaty, oczekujemy na wpływ środków na nasze konto, dopiero wtedy przekazujemy zamówienie do wysyłki. Ze względu na zautomatyzowany proces księgowania płatności, nie honorujemy potwierdzeń przelewu. W tytule przelewu proszę podać TYLKO numer zamówienia w innym przypadku może to spowodować opóźnienie księgowania

b. Za pobraniem – płatność przy odbiorze

c. Przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl

d. Zapłata kartą kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl

Data aktualizacji: 2023-04-14 11:28:00