0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Bydgoszcz

W sklepie Multitapes.pl możesz liczyć na naprawdę bogaty wybór produktów. W ofercie przygotowaliśmy dwustronne akrylowe i piankowe taśmy samoprzylepne. Bydgoszcz to miasto, na terenie którego dostarczamy nasze materiały. Możesz je wykorzystać zarówno w branży budowlanej, jak i produkcyjnej. Doskonale sprawdzają się w jeszcze wielu innych dziedzinach. Postaw na dostarczane przez nas samoprzylepne piankowe oraz akrylowe taśmy dwustronne. Bydgoszcz już teraz może korzystać z dobrodziejstw naszego sklepu.

Zobacz dwustronne i samoprzylepne taśmy piankowe – Bydgoszcz

Wykorzystać ją można w montażu różnorodnych elementów, a także łączeniu wielu powierzchni. Dzięki solidnemu wiązaniu, a także wnikaniu kleju głęboko w pory danego materiału, potrzeba dużej siły, aby rozłączyć dwa scalone elementy. Wykonuje się ją z polietylenu, dzięki czemu zyskuje ona takie właściwości, jak duża odporność na działanie wysokich lub niskich temperatur oraz elastyczność. Możesz ją wykorzystać na przykład przy montażu luster!

Sprawdź dostępne samoprzylepne, dwustronne taśmy akrylowe – Bydgoszcz

Plastik, szkło, metal - bez względu na materiał z jakiego wykonane są elementy, które chcesz połączyć, właśnie ona nada się do tego doskonale! Co można dodać do zalet tego rodzaju artykułu? Przede wszystkim raz przyklejona, naprawdę doskonale trzyma się podłoża. Ponadto charakteryzuje się wysokim współczynnikiem absorpcji drgań, a co więcej jest również odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, jak deszcz czy śnieg.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta