0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Toruń

Jako jeden z najsolidniejszych i najwygodniejszych sposobów łączenia ze sobą różnych elementów możemy polecić dostępne w naszym sklepie internetowym taśmy samoprzylepne. W odróżnieniu od takich metod jak spawanie czy stosowanie klejów powierzchniowych nie uszkadzają one spajanych materiałów i nie powodują trudnych do usunięcia zabrudzeń, a przy tym charakteryzują się wieloletnią trwałością. Mieszkańcy Torunia, którzy chcieliby nabyć specjalistyczne taśmy dwustronne, znajdą w naszej ofercie propozycje o różnorodnym zastosowaniu, nie tylko akrylowe, piankowe czy winylowe, ale również błony klejowe, rzepy samoprzylepne oraz przydatne w trakcie montażu akcesoria.

Taśmy akrylowe - trwałość przede wszystkim

Niektóre czynniki, takie jak wilgoć czy ekspozycja na wysokie temperatury mogą uszkadzać klej i skracać jego żywotność. Nowoczesne taśmy ze spienionego akrylu całkowicie rozwiązują ten problem, ponieważ szczelnie przylegają do łączonych ze sobą powierzchni, zabezpieczając w ten sposób emulsję przed wysychaniem, kontaktem w woda i innymi substancjami chemicznymi. Daje to możliwość stosowania taśm zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Aplikacja jest błyskawiczna i nie powinna sprawiać trudności. W celu jej przyspieszenia można posłużyć się dedykowanym pistoletem.

Taśmy piankowe – z nimi oszczędzisz czas i pieniądze

W naszej ofercie znalazły się również dwustronne mocowania na warstwie poliuretanowej, idealne między innymi do oprawiania luster, montowania listew przypodłogowych oraz przymocowywania różnego rodzaju materiałów POS. Do dyspozycji naszych klientów z Torunia oddajemy je w szpulach o różnorodnych długościach.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta