0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Włocławek

Trwałe połączenie elementów drewnianych, plastikowych lub metalowych bez zastosowania gwoździ czy kleju? Jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy sięgnąć po nasze dwustronne, akrylowe i piankowe taśmy samoprzylepne. Włocławek i okoliczne miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego należą do obszaru, na którym działamy.

Uniwersalne taśmy akrylowe - Włocławek

Odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i procesy starzenia się, gwarantujące wysoką przyczepność, do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków - samoprzylepne produkty z klejem akrylowym na trwale zespoją ze sobą niemalże wszystko. Warto sięgnąć zwłaszcza po taśmy transparentne, szczególnie wtedy, gdy trzeba połączyć przezroczyste tworzywa. Ale akrylowe taśmy dwustronne są powszechnie wykorzystywane również w budownictwie czy mechanice samochodowej, gdyż z powodzeniem zastępują śruby, wkręty i kleje zgrzewalne.

Solidne taśmy piankowe - Włocławek

Po dwustronne produkty z pianki warto sięgnąć wtedy, gdy trzeba zawiesić obrazek , tabliczkę z numerem mieszkania czy rolety. Umożliwiają one bowiem szybki montaż bez konieczności żmudnego wiercenia czy wbijania gwoździ.

Polecamy również inne nasze samoprzylepne produkty jedno- i dwustronne. W razie jakichkolwiek pytań na temat oferty, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta