0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Białystok

Jest wiele sposobów na trwałe łączenie ze sobą różnych materiałów - można zastosować kleje, śruby, a nawet spawanie, jednak wszystkie te metody trudno nazwać uniwersalnymi. Doskonałą alternatywą będą dla nich prezentowane w naszej ofercie specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Z powodzeniem można zastosować je do metalu, papieru, szkła czy drewna – trwale przywierają do każdej powierzchni i pozostają na swoim miejscu przez wiele lat, dlatego samoprzylepna rolka powinna znaleźć się w każdym biurze, garażu oraz warsztacie w Białymstoku.

Taśmy akrylowe – z nimi skleisz, co tylko chcesz

Ten gatunek taśm cieszy się olbrzymią popularnością. Sekretem ich skuteczności jest unikatowa struktura, która pozwala na zabezpieczenie kleju przed wszelkiego rodzaju czynnikami, które mogłyby doprowadzić do jego osłabienia. Tego rodzaju taśmy dwustronne nie tylko odporne są na działanie rozpuszczalników i innych substancji chemicznych, ale również świetnie opierają się wilgoci i promieniowaniu UV, dlatego bez obaw można używać ich także na zewnątrz. Przy łączeniu takich tworzyw jak szkło czy pleksi doskonale sprawdzi się dyskretny, bezbarwny wariant.

Szybko, łatwo i estetycznie - wypróbuj nasze taśmy piankowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również popularność taśm, które nie tylko łączą, ale też posiadają zdolność tłumienia drgań i wibracji. Ekspresowa aplikacja sprawia, że warto po nie sięgnąć na przykład w czasie montażu listew podłogowych lub mocowaniu szyb i luster. Znalazły one również zastosowanie w branży reklamowej – przytwierdzane za ich pomocą materiały POS prezentują się estetycznie i charakteryzują trwałością.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta