0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Tychy

Wszystkich Klientów poszukujących sprawdzonej alternatywy dla kucia, spawania i wiercenia dziur z pewnością zainteresuje oferta naszej firmy. Proponujemy trwałe taśmy samoprzylepne – Tychy to jeden z obszarów, do których dostarczamy zamówienia internetowe – akrylowe, piankowe, jedno- i dwustronne, a także szereg innych akcesoriów klejących.

Solidne akrylowe i piankowe taśmy dwustronne – Tychy

Do łączenia różnych elementów, montażu, uszczelniania – dwustronne produkty samoprzylepne na bazie kleju akrylowego mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich cechą charakterystyczną jest odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz starzenie się pod wpływem promieniowania UV. Doskonale przylegają do powierzchni, tworząc trwałe połączenie z podłożem. Z kolei samoprzylepne taśmy piankowe dwustronne wykorzystuje się głównie do przyklejania luster, listew przypodłogowych czy rolet. Można z ich pomocą powiesić również plakaty i obrazki na ścianie. Co więcej, dzięki zastosowaniu pianki polietylenowej i poliuretanowej doskonale tłumią one drgania.

Taśmy akrylowe i piankowe to nie wszystko – Tychy

Oferujemy całą gamę akcesoriów samoprzylepnych znajdujących zastosowanie w różnych dziedzinach. Potrzebny jest produkt do zabezpieczenia antyelektrostatycznego posadzki? Poszukujecie Państwo czegoś trwałego do zaizolowania uzwojenia w samochodzie? Wszystkie niezbędne do prac montażowych i naprawczych artykuły znajdziecie w naszym sklepie internetowym!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta