0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Jaworzno

Gdzie można zastosować akrylowe i piankowe taśmy dwustronne, które dostarczamy do Jaworzna ze sklepu internetowego multitapes.pl? M.in. w domu, ogrodzie, biurze, warsztacie samochodowym czy branży poligraficznej. Dzięki swoim właściwościom klejącym stanowią uniwersalny produkt o nieskończonych możliwościach użytkowych.

Dwustronnie klejące taśmy akrylowe – Jaworzno

Klej akrylowy charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Jest to zasługa długich łańcuchów polimerowych, które ściśle się ze sobą łączą na poziomie strukturalnym, tworząc trwałe wiązania. Taśmy samoprzylepne z klejem akrylowym są ponadto niewrażliwe na działanie wysokich temperatur, wilgoci czy promieniowania UV. Ze względu na te właściwości mogą być stosowane do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Montażowe taśmy piankowe – Jaworzno

Taśmy dwustronnie klejące powstałe na bazie pianki polietylenowej lub poliuretanowej również odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością, a dodatkowo posiadają właściwości izolujące. Z tego względu poleca się je stosować w miejscach narażonych na częste drgania. Piankowe taśmy samoprzylepne to doskonała alternatywa dla śrubek, wkrętów i gwoździ, zwłaszcza w przypadku montażu rolet, luster czy nawet paneli fotowoltaicznych.

Szeroki wybór i niskie ceny. Taśmy samoprzylepne - Jaworzno

W Multitapes oferujemy różnorodne akcesoria klejące jedno- i dwustronne. Proponujemy Państwu m.in. samoprzylepne taśmy aluminiowe, miedziane, z włókna szklanego, termoprzewodzące i elektroizolacyjne.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta