0

Twój koszyk jest pusty.

Tasmy samoprzylepne Pabianice

Szukasz skutecznego produktu, który usprawni prace remontowe i montażowe? Uniwersalnego rozwiązania, które będzie odpowiednie nie tylko dla profesjonalistów, ale również amatorów? Dwustronne taśmy klejące to uniwersalne produkty, które są szeroko wykorzystywane m.in. w branży budowlano-remontowej i w przemyśle.

Taśmy akrylowe - Pabianice

Dwustronnie klejące taśmy akrylowe to rozwiązanie gwarantujące trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Mogą być wykorzystywane do prac prowadzonych na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach. Pozwalają na wytrzymałe łączenie powierzchni z różnych tworzyw - są często wybierane przez specjalistów.

Taśmy piankowe - Pabianice

Taśmy piankowe to doskonała propozycja m.in. dla osób, które poszukują wsparcia w drobnych naprawach i montażu. Tego rodzaju taśmy samoprzylepne doskonale radzą sobie z przyklejaniem lekkich elementów. Gwarantują tłumienie drgań i wibracji oraz szczelność montażu.

Taśmy samoprzylepne - Pabianice

Taśmy samoprzylepne są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Jeżeli zastanawiasz się, jaka taśma będzie najlepszym wsparciem Twojej pracy lub branży, skontaktuj się z nami!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta