0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Bytom

Czy istnieje uniwersalny sposób na łączenie ze sobą różnych elementów, który będzie prosty i przystępny w aplikacji, a jednocześnie pozwoli na uzyskanie zadowalającego, trwałego efektu? Oczywiście, że tak! Do dyspozycji wszystkich mieszkańców Bytomia oddajemy specjalistyczne taśmy samoprzylepne, które z powodzeniem wykorzystać można do klejenia tworzyw sztucznych, szkła, drewna, kartonu oraz metalu. W ofercie naszego sklepu znalazły się propozycje dedykowane różnorodnym zastosowaniom, między innymi taśmy dwustronne z akrylu, pianki poliuretanowej, winylowe oraz poliestrowe.

Pełna przezroczystość, maksymalna wytrzymałość - taśmy akrylowe

Dyskretny charakter tego typu taśm doskonale sprawdzi się we wszystkich realizacjach, w których elementy łączenia powinny pozostać niewidoczne. To również idealne rozwiązanie do wszystkich pracy wykonywanych na zewnątrz - dzięki doskonałemu przyleganiu do podłoży klej zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, nie słabnie pod wpływem wahań temperatury, a także nie wykazuje oznak starzenia. W budownictwie stanowią one dużo prostszą alternatywę dla połączeń za pomocą śrub, spawania i klejów zgrzewalnych.

Trwałość, prostota i wygoda - taśmy piankowe

Charakterystyczna dla tego typu taśm warstwa poliuretanu stanowi swego rodzaju amortyzację i poprawia przyleganie akrylowego kleju. Pomaga ona również w amortyzowaniu wstrząsów i wibracji, a także wyrównuje rozkładanie się napięć powierzchniowych łączonych materiałów. Do jej najpopularniejszych zastosowań należy produkcja materiałów reklamowych POS, montaż elementów wykończeniowych w budownictwie oraz osadzanie szklanych elementów, takich jak szyby oraz lustra.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta