0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Walbrzych

Uniwersalne zastosowanie, wygoda pracy i nieprzeciętna estetyka to główne zalety, którymi charakteryzują się specjalistyczne taśmy samoprzylepne dostępne w ofercie naszego sklepu. Za ich pomocą łączyć można różnorodne materiały - tworzywa sztuczne, papier, szkło, a nawet metal. Wszystkim mieszkańcom Wałbrzycha, którzy nie chcą stosować kosztownych klejów lub męczyć się z wbijaniem gwoździ, polecamy o wiele prostsze rozwiązanie, pozwalające oszczędzić czas i uzyskać wieloletnią trwałość. Taśmy dwustronne świetnie sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w garażu, warsztacie czy na budowie.

Taśmy piankowe - trwałe połączenie, minimalny wysiłek

Oprawianie szyb i luster, mocowanie materiałów reklamowych, szyldów i tabliczek – to jedynie kilka przykładów zastosowań, w których wykorzystać można ten rodzaj taśm. Klej jest w nich zabezpieczony dodatkową warstwą sprężystego tworzywa, dzięki której doskonale przywiera nawet do nierównych i chropowatych powierzchni. W naszej ofercie dostępne są one w ekonomicznych szpulach o standardowej szerokości i różnych długościach.

Taśmy akrylowe – Wałbrzych

Wieloletnia żywotność i odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że wykorzystujące spieniony akryl mocowania sprawdziły się w wielu różnych branżach. Z powodzeniem stosować można je zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ponieważ nawet wilgoć, wysokie temperatury oraz działanie promieniowania UV nie powodują uszkodzenia kleju. Dzięki przezroczystej strukturze taśmy miejsce łączenia pozostaje niewidoczne.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta