0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Tarnów

Jedna, niepozorna rolka, a tak wiele potrafi – to byłby najlepszy opis, jaki moglibyśmy zamieścić na każdym naszym produkcie. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie akrylowe i piankowe samoprzylepne taśmy dwustronne - Tarnów to jedno z miast, w którym często realizujemy dostawy – powinny znaleźć się w każdym domu, biurze i warsztacie!

Dwustronne taśmy akrylowe - Tarnów

Samoprzylepne produkty, których bazą jest klej akrylowy, sprawdzają się w każdej sytuacji. Są odporne na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, nie żółkną pod wypływem promieniowania UV. Z ich pomocą można połączyć różne tworzywa nie tylko o gładkiej powierzchni, zyskując tym samym trwałe połączenie. Szczególnie polecamy akrylowe taśmy samoprzylepne dwustronne osobom, które poszukują czegoś, co pozwoli na przymocowanie przezroczystych materiałów, jak szkło i pleksi.

Samoprzylepne taśmy piankowe - Tarnów

Tę grupę produktów warto stosować w miejscach narażonych na częste drgania lub wstrząsy. Trwała pianka, na bazie której tworzy się te wyroby, posiada bowiem właściwości izolujące. Można ja zastosować m.in. do montażu ramek paneli fotowoltaicznych czy tabliczek z numerem domu. Taśma piankowa z klejem akrylowym nie niszczy się pod wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych.

Kompleksowe rozwiązania od multitapes.pl

W naszym sklepie internetowym można znaleźć również inne jedno- lub dwustronne akcesoria klejące. Wszystkie oferowane produkty występują w standardowych rozmiarach, możemy również dostosować wymiary do Państwa indywidualnych wymagań.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta