0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Zielona Góra

Jest wiele sposobów na trwałe połączenie ze sobą materiałów - można to zrobić za pomocą spawania, nitów, śrub lub gwoździ. Jest jednak metoda, dzięki której osiągnąć można podobny efekt, a która wymaga dużo mniej wysiłku. Specjalistyczne taśmy samoprzylepne, które oddajemy do Państwa dyspozycji, charakteryzują się wygodną aplikacją i bogatą gamą zastosowań. W przeciwieństwie do innych metod, można wykorzystać je przy wszystkich możliwych tworzywach. Mieszkańcom Zielonej Góry, którzy cenią sobie wysoką jakość i funkcjonalność, polecamy zarówno dostępne w naszej ofercie taśmy dwustronne, jak i samoprzylepne rzepy, błony klejowe oraz duży wybór poręcznych akcesoriów do aplikacji.

Taśmy akrylowe – alternatywa dla nieestetycznego klejenia

Kontakt z chemikaliami, ekspozycja na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury mogą wpływać na żywotność kleju i powodować jego osłabienie. W przypadku mocowań akrylowych ten problem nie występuje, ponieważ w pełni przylegają one do łączonych powierzchni, niezależnie od ich faktury. Taśmy nie tracą również z czasem swojej unikalnej, przezroczystej struktury, dzięki czemu na wiele lat pozostają estetyczne i dyskretne.

Oszczędność pieniędzy i czasu - taśmy piankowe Zielona Góra

Przymocowanie tabliczki na drzwiach? Wygodny montaż listew przypodłogowych? Takie rozwiązanie pozwoli nawet osobom, które nie mają zmysłu majsterkowicza, na uzyskanie zadowalającego, a przede wszystkim trwałego efektu. Warstwa poliuretanu zabezpiecza miejsce łączenia przed działaniem wilgoci oraz posiada właściwości tłumienia drgań.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta