0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Płock

Produkty oferowane na multitapes.pl znajdą zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i warsztacie samochodowym czy meblowym. Nasze akrylowe oraz piankowe jedno- i dwustronne taśmy samoprzylepne - Płock to jedno z licznych miast, do którego często wysyłamy towary - cieszą się uznaniem Klientów ze względu na swoje wyjątkowe parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę.

Wielofunkcyjne taśmy akrylowe - Płock

Dwustronne, samoprzylepne taśmy z klejem akrylowym to jeden z najczęściej wysyłanych przez nas towarów. Nic zresztą dziwnego, skoro mają tak uniwersalne zastosowanie. Mogą być z powodzeniem używane do łączenia elementów gładkich wewnątrz i na zewnątrz, bowiem klej akrylowy posiada dużą odporność na działanie zmiennych temperatur, wilgoci oraz promieniowania słonecznego.

Mocne taśmy piankowe - Płocka

Dwustronne produkty piankowe pozwalają na połączenie ze sobą elementów wykonanych z różnych tworzyw. Powszechnie wykorzystuje się je przy montażu luster, rolet czy przyklejania listew. Dzięki mocnym wiązaniom kleju na trwałe przylegają do powierzchni. W naszym sklepie internetowym można kupić samoprzylepne taśmy piankowe w kilkunastu rozmiarach; na życzenie Klienta dostarczamy również produkt o niestandardowej szerokości.

multitapes.pl - rozwiązania dla różnych branż

W naszej ofercie dostępne są również inne taśmy dwustronne, jak i jednostronne. Taśmy miedziane, aluminiowe, poliestrowe, elektroizolacyjne, termoprzewodzące, a także rzepy samoprzylepne, błony klejowe i akcesoria pomocnicze – to wszystko mogą teraz Państwo kupić w jednym miejscu!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta