0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Elbląg

Zawsze wtedy, gdy trzeba coś naprawić, zamontować czy uszczelnić. Dwustronne taśmy samoprzylepne - Elbląg to jedno z miast, do którego wysyłamy nasze produkty – od multitapes.pl znajdują zastosowanie w przeróżnych dziedzinach. Taśmy akrylowe, piankowe i inne akcesoria klejące w atrakcyjnych cenach mogą w ciągu kilku dni znaleźć się w Państwa domu lub biurze!

Mocne taśmy akrylowe - Elbląg

Do czego można ich użyć? Produkty dwustronne z klejem akrylowym sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i do tego trwałego połączenia dwóch elementów o gładkiej powierzchni, zwłaszcza podłoży znajdujących się na zewnątrz budynku. Dlaczego? Bo cechuje je duża odporność na działanie czynników atmosferycznych. Akrylowe akcesoria samoprzylepne znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie, przemyśle i transporcie.

Izolujące taśmy piankowe - Elbląg

Samoprzylepne wyroby z pianki poliuretanowej bądź polietylenowej stosuje się do łączenia dwóch powierzchni o niejednorodnej strukturze w miejscach narażonych na intensywne drgania. Zazwyczaj używane są do przyklejania listew przypodłogowych, mogą być z powodzeniem wykorzystywane również przy montażu rolet i luster. Na multitapes.pl oferujemy piankowe taśmy dwustronne o standardowych szerokościach. Jesteśmy również w stanie dostarczyć taśmy o rozmiarach podanych przez klienta.

W naszym asortymencie można znaleźć ponadto szeroką gamę innych produktów samoprzylepnych jedno- i dwustronnych do zastosowania w domu, biurze, warsztacie czy agencji reklamy.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta