0

Twój koszyk jest pusty.

Tasmy samoprzylepne Łomża

Taśmy samoprzylepne - Łomża

Akcesoria do klejenia, błony klejowe, taśmy specjalistyczne - to zaledwie kilka kategorii produktów dostępnych w internetowym sklepie Multitapes. Stawiamy na szeroką ofertę i wysokiej jakości produkty - chcemy wspierać klientów z różnych branż w codziennych wyzwaniach.

Taśmy dwustronne - Łomża

Multitapes to jedyny dystrybutor wysokiej jakości taśm akrylowych firmy AFTC w Polsce. Gwarantujemy klientom szybki czas realizacji i możliwość dostawy towaru za pomocą paczkomatu lub usług kurierskich. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań zapewniamy też fachową pomoc w doborze odpowiednich taśm.

Taśmy akrylowe - Łomża

Uniwersalne i wytrzymałe rozwiązanie, które pomoże zarówno w pracach prowadzonych wewnątrz, jak i na zewnątrz? Dwustronne taśmy klejące! Dzięki specyficznej budowie i wykorzystaniu wysokiej jakości kleju akrylowego, taśmy akrylowe znakomicie sprawdzają się w pracach naprawczych i montażowych.

Taśmy piankowe - Łomża

Przyklejanie taśmy bez żadnego doświadczenia? Nic prostszego! W takiej sytuacji znakomicie sprawdzą się taśmy piankowe samoprzylepne, które są jednymi z najprostszych w użyciu. Wystarczy jedynie oczyścić docelowe powierzchnie z drobnych zabrudzeń i gotowe!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta