0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Gniezno

Czy istnieje uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli łączyć ze sobą materiały o różnych fakturach powierzchni i nie będzie czasochłonne? Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo taśmy samoprzylepne, które będą wygodną alternatywą dla spawania, nitowania lub nieestetycznych klejów. W przeciwieństwie do innych metod nie uszkadzają one struktury tworzywa i można je stosować nawet do bardzo delikatnych materiałów. Specjalistyczne taśmy dwustronne powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego biura oraz warsztatu w Gnieźnie.

Szukasz trwałości? - postaw na taśmy akrylowe!

Wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko kontaktu z wilgocią lub ekspozycja na zmienne temperatury, z powodzeniem zastosować można mocowania akrylowe. Przylegają one ściśle do powierzchni, dlatego klej nie ma kontaktu z czynnikami zewnętrznymi i swoją przyczepność zachowuje na wiele lat. Aplikacja jest niezwykle wygodna - można dokonywać jej zarówno manualnie jak i z wykorzystaniem dedykowanego pistoletu. W przypadku tej metody warto podkreślić również wysoką estetykę oraz ekologiczność - produkcja akrylu nie powoduje degeneracji środowiska naturalnego.

Taśmy piankowe – Gniezno

Ten rodzaj łączenia należy do najłatwiejszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas przyklejania materiałów reklamowych jak i montażu listew. Wartą podkreślenia zaletą tej metody jest trwałość - sprężysta pianka nie tylko zabezpiecza warstwę kleju przed zabrudzeniem czy wilgocią, ale też redukuje naprężenia i tłumi drgania.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta