0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Leszno

Oferta naszej firmy to już od wielu lat różnego rodzaju akcesoria do szybkiego montażu. Prezentujemy między innymi taśmy samoprzylepne, piankowe, akrylowe oraz dwustronne. Oferowane produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia solidny montaż do różnego rodzaju powierzchni. Prezentowane akcesoria są dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach, co daje nam pewność spełnienia oczekiwań każdego z klientów.

Szeroka oferta firmy produktów samoprzylepnych

W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona między innymi o taśmy piankowe, które wyróżnia łatwość użycia, niska cena oraz znakomita jakość wykonania. Produkty zostały stworzone z pianki poliuretanowej i polietylenowej, dzięki czemu świetnie uszczelniają oraz tłumią wszelkie drgania i wibracje. Akcesoria piankowe dwustronne mogą być wykorzystywane do przyklejania wielu lekkich przedmiotów, jak lustra czy rolety.

Propozycja firmy to również samoprzylepne taśmy akrylowe. Leszno jest miejscem, w którym dzięki swoim właściwościom tego typu produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Akcesoria akrylowe dwustronne odznaczają się odpornością na warunki pogodowe, dzięki czemu mogą być stosowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków. Zastosowanie kleju akrylowego o zamkniętej strukturze gwarantuje solidne mocowanie nawet do nierównych oraz chropowatych powierzchni.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszego sklepu internetowego. Prezentowane samoprzylepne taśmy dwustronne spełnią oczekiwania każdego z klientów.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta