0

Twój koszyk jest pusty.

Tasmy samoprzylepne Piła

W domu, w biurze albo w warsztacie – jest wiele miejsc, w których przydać mogą się prezentowane w naszej ofercie taśmy samoprzylepne. Umożliwiają one solidny i prosty montaż, a dzięki dużej różnorodności można dopasować je do każdego zastosowania. Nasze wyroby polecamy wszystkim mieszkańcom Piły, którzy cenią sobie zarówno wygodę jak i wieloletnią trwałość.

Solidne rozwiązanie na lata

Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych typów są taśmy akrylowe. Klej, który w nich zastosowano, posiada unikatową strukturę, dzięki której doskonale przywiera do powierzchni i gwarantuje trwałe łączenie. Z powodzeniem opiera się on wilgoci i nie traci swoich właściwości pod wpływem wysokich i niskich temperatur, dlatego z powodzeniem można używać go zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Wszędzie tam, gdzie niemożliwe będzie zespawanie elementów czy wkręcenie śruby, nasze taśmy dwustronne będą najlepszym rozwiązaniem.

Gdy liczy się szybkość i prostota...

Wygodna aplikacja, wytrzymałość oraz korzystna cena sprawiają, że dużym zainteresowaniem cieszą się również taśmy piankowe. Nie tylko umożliwiają one trwałe i wygodne łączenie ze sobą elementów z dowolnych niemal tworzyw, ale również posiadają właściwości izolacyjne i świetnie tłumią drgania, dlatego zastosowanie znajdą zarówno w biurze jak i na placu budowy.

W ofercie naszego sklepu internetowego nie zabrakło również akcesoriów ułatwiających aplikację, takich jak aplikatory oraz wałki dociskowe. Posiadamy także gamę specjalistycznych preparatów umożliwiających oczyszczenie łączonych ze sobą elementów.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta