0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Siemanowice Sląskie

Szukasz wysokiej jakości taśm dwustronnych, które wspomogą Cię w codziennych wyzwaniach? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Oferujemy taśmy samoprzylepne, błony klejowe, akcesoria do klejenia i wiele innych.

Taśmy akrylowe - Siemanowice Śląskie

Taśmy akrylowe są wykonane z kleju akrylowego o zamkniętej strukturze, który gwarantuje odporność tworzywa na warunki atmosferyczne. Tego rodzaju taśmy nie bez powodu wykorzystuje się jako alternatywę dla technik trwałego łączenia różnych powierzchni, są bowiem niezwykle wytrzymałe i nie tracą swoich właściwości po przyklejeniu.

Taśmy piankowe - Siemanowice Śląskie

Połączenie atrakcyjnej ceny i potwierdzonej funkcjonalności? Dwustronne taśmy piankowe samoprzylepne to częsty wybór naszych klientów. Przyklejenie takiej taśmy nie wymaga żadnego doświadczenia - wystarczy jedynie oczyszczenie łączonych elementów i gotowe! Taśmy piankowe, oprócz skutecznego łączenia dwóch elementów, zapewniają szczelność i tłumienie wibracji oraz drgań.

Taśmy samoprzylepne - Siemanowice Śląskie

Taśmy samoprzylepne to szybki i skuteczny sposób na połączenie wybranych elementów. Pozwalają na nieodwracalne lub czasowe spojenie tworzyw - jeżeli nie wiesz, jaką taśmę samoprzylepną wybrać, zapraszamy do kontaktu!

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta